polski __english __deutsch ________Impressum____

Aranżacja

Podczas prac nad pojazdem bardzo duży nacisk kładziemy na jego wnętrze. Zależy nam, aby było wyjątkowo przytulne, komfortowe i zawierało wszystko to, co jest potrzebne zarówno w podróży jak i przy dłuższym postoju.

Naszą misją jest realizowanie marzeń klientów o idealnych koniowozach, dlatego nasze pojazdy wyposażamy w przestrzenne łazienki, wygodne przedsionki z dużymi garderobami, duże wygodne salony oraz funkcjonalne i luksusowe kuchnie.

W zależności od potrzeb klienta przygotowujemy jedno albo dwupoziomowe aranżacje wnętrz.

Nasze technologie i konstrukcje zabudów dają nam bardzo duże pole do popisu w realizacji nawet najśmielszych wymagań naszych klientów i to każdym modelu czy koncepcie mieszkania.

Do wyboru oferujemy kilka wzorów mieszkań, które są uzależnione od typu zabudowy, podwozia oraz ilości koni czy wyboru garażu na sprzęt sportowy lub samochód.

Nasze części mieszkalne i użytkowe powiększamy Pop Out`ami, czyli wysuwami. Jednostronnie do 1,6m lub dwustronnie do 2,4m. W przypadku dwustronnych wysuwów, czyli DOUBLE POP OUT`ów przestrzeń mieszkalna w standardzie zwiększa się do 7,5m2. Mimo takich ogromnych wysuwów, dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom w każdej wersji zabudowy pozostaje możliwość przejścia wewnątrz podczas jazdy.

Duża powierzchnia to duże możliwości. Nasze koncepty koniowozów pozwalają nam zaaranżować aż do 9 pełnowymiarowych miejsc do spania.

Każdy ma inne zwyczaje kulinarne i czego innego oczekuje od kuchni, dlatego opracowanie kuchni jest zawsze bardzo mocno uzależnione od potrzeby klienta. Zbudowanie w pełni wyposażonego przestronnego aneksu kuchennego czy dużej, pełnowartościowej kuchni z wiszącymi barkami, dużą ilością szaf i blatów roboczych, nowoczesnych urządzeń AGD zależy tylko od potrzeb klienta. Zorganizowanie, zatem wytwornej kolacji czy domowego obiadu gdzieś na łonie natury czy w trakcie zawodów nie będzie stanowiło już wyzwania.

Pomieszczenia sanitarne również w niczym nie odbiegają od reszty pojazdu. W zależności od życzeń klienta możemy wyposażyć samochód w skromne i minimalistyczne lub w piękne, luksusowe i komfortowe łazienki wyposażone w nowoczesne deszczownie.

Wyjątkowo dumni jesteśmy z naszych gotowych konceptów przestrzennych, w których wszystko jest niesamowicie przemyślane i tak zaprojektowane, aby jak najefektywniej wykorzystać każdy centymetr pojazdu.