polski __english __deutsch ________Impressum____

Kooperacja

Dumą firmy Rudvan jest doskonale zorganizowany proces zarządzania projektem budowy każdego samochodu. Podstawą tego sukcesu jest szczelna komunikacja oraz ścisła kooperacja poszczególnych działów firmy a przede wszystkim kooperacja z partnerami zewnętrznymi.

Chcąc korzystać z najnowszych technologii oraz wdrażać ostatnie rozwiązania z branży motoryzacyjnej i nie tylko, trzeba nawiązać współpracę z zewnętrznymi partnerami. W tym celu powołaliśmy do życia “GRUPĘ TECHNOLOGICZNĄ RUDVAN”. Dzięki niej, bez ograniczeń własnymi możliwościami technicznymi możemy korzystać z wiedzy i potencjału naszych partnerów. Pozwala nam to realizować bardzo zaawansowane projekty, z dużą korzyścią dla naszego rozwoju i jeszcze większą dla właścicieli naszych pojazdów.

Nieustannie śledzimy najnowsze trendy w przemyśle motoryzacyjnym i uczymy się nowych rzeczy. Nasza rozległa sieć kontaktów w całej Europie pozwala współpracować z najlepszymi specjalistami w danej dziedzinie. Żeby być najlepszym, trzeba kooperować z najlepszymi. Jest to nasze motto i w nim tkwi tajemnica firmy Rudvan.