polski __english __deutsch ________Impressum____

Doradztwo

Aby uświadomić klientowi ogrom możliwości konfiguracji pojazdu, podczas jednego z pierwszych spotkań prezentujemy mu wszystkie dostępne materiały, elementy wyposażenia i dostępne funkcje.

Z doświadczenia wiemy, że każdy klient ma swoje konkretne wyobrażenia o pojeździe. Wie, jakie materiały preferuje oraz jaka kolory powinny dominować w mieszkaniu. Dla każdego inne funkcje są ważniejsze, co może przenieść się na ostateczną konfigurację pojazdu.

Kiedy jednak padają konkretne zapytania uszczegółowiające specyfikację projektu, powstają niepewności, co do decyzji.

Chętnie służymy pomocą na każdym etapie prowadzenia rozmów. Zapewniamy szeroki wybór materiałów, próbek, wzorów kolorystyki i wariantów aranżacji.

By jeszcze przed rozpoczęciem prac zobaczyli Państwo na własne oczy swój pojazd nasi konstruktorzy niemalże od ręki zwizualizują Państwa pomysły.

Aby swobodnie i komfortowo omówić Państwa wymagania i pomysły oraz wyszukać szczegóły wystroju chętnie odwiedzimy Państwo u siebie w dogodnym dla Państwa terminie.

Najważniejsze dla nas jest, aby Państwa ostateczny wybór był jak najbardziej trafny i żeby mogli się Państwo cieszyć ze swojego „Rudvana” przez cały okres jego użytkowania.