polski __english __deutsch ________Impressum____

Obsługa Klienta w Polsce

W ramach naszego zakładu produkcyjnego prowadzimy niezależny serwis do obsługi naszych pojazdów oraz wozów innych producentów.

Każdy przypadek serwisowy podlega tym samym stałym procedurom pełnego przeglądu całej zabudowy, wszystkich funkcji oraz sprawdzeniu poprawnego działania i umocowania wbudowanych urządzeń.

Oprócz sprawnej naprawy wszystkich przez Państwo wskazanych usterek, zdajemy relacje z wszelkich zaobserwowanych nieprawidłowościach już na początku prac. Dzięki temu, aby zaoszczędzić czas mogą się Państwo zdecydować na równoczesne przeprowadzenie prac serwisowych i prewencyjnych. Na wszystkie przeprowadzone przez nas czynności serwisowe udzielamy gwarancji.

Przy naszych pojazdach w okresie gwarancyjnym przeglądy wykonywane przez nasz serwis przedłużają generalne gwarancje Rudvan.

Każda Państwa wizyta u nas daje nam możliwość przekonania się o trwałości wykonanej przez Rudvan zabudowy oraz daje bezcenną możliwością nieustannego udoskonalania, które pozwala na ciągły rozwój naszych produktów.

Jesteśmy nieprzerwanie do Państwa dyspozycji. Proszę nie wahać się z nami skontaktować, bez różnicy, jakiego producenta pojazd Państwo posiadacie.